Zabezpieczenia przeciwpożarowe

Nasza Firma zaproponuje Państwu kompleksowe rozwiązania w zakresie ochrony przeciwpożarowej obejmujące zakup najlepszego sprzętu przeciwpożarowego, który dostarczymy Państwu na miejsce według indywidualnego zapotrzebowania.

Zobacz więcej

Usługi P.poż

Oferujemy montaż i serwis sprzętu przeciwpożarowego na najwyższym poziomie oraz zgodne z obowiązującymi przepisami konserwacje i legalizacje, które są obowiązkowe.

Zobacz więcej

Serwis techniczny

Posiadamy serwis techniczny wyposażony w mobilne warsztaty naprawcze, dzięki czemu czas usunięcia ewentualnych usterek skróciliśmy do minimum. Nasi serwisanci posiadają uprawnienia do montaż, obsługi i konserwacji systemów przeciwpożarowych.

Zobacz więcej

Doradztwo

Oferujemy usługi doradcze, kontrolne oraz szkoleniowe z zakresu ochrony przeciwpożarowej: instrukcja bezpieczeństwa pożarowego zgodnie z obowiązującymi przepisami, oznakowanie, rozmieszczenie i wyposażenie obiektów w odpowiedni sprzęt ppoż. zgodnie z obowiązującymi przepisami, oznakowanie dróg i wyjść ewakuacyjnych, prowadzenie szkoleń dla pracowników pod kątem ochrony ppoż, pierwszej pomocy przedmedycznej, ewakuacji

Zobacz więcej

Kilka słów o firmie

Grupa Wena powstała w 2004 roku. Firma od początku swojego istnienia postawiła sobie za cel osiągnięcie najwyższej jakości proponowanych produktów i usług. Podstawą naszej działalności są przeglądy i naprawa podręcznego sprzętu gaśniczego lecz prężny rozwój naszej firmy spowodował rozszerzenie ...

Zobacz więcej
Sklep ppoż