Grupa Wena – wynajem podnośników

Kilka słów o firmie

Grupa Wena powstała w 2004 roku. Dysponujemy bardzo bogatym parkiem urządzeń podestów ruchomych, podnośników koszowych, nożycowych. Nasze urządzenia w wynajmie mają bieżące badania konserwatorskie i posiadają ważne decyzje dopuszczające do eksploatacji wydane przez Urząd Dozoru Technicznego a także są ubezpieczone. Jesteśmy wiodącym dostawcą wynajmu podestów ruchomych, podnośników koszowych, nożycowych na obszarze całego kraju Polski.

Także prowadzimy sprzedaż nowych i używanych podestów i podnośników. Dysponujemy własnym transportem ciężarowym przez co jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość świadczonych usług przy jednoczesnej optymalizacji kosztów. Posiadamy serwis techniczny wyposażony w mobilne warsztaty naprawcze, dzięki czemu czas usunięcia ewentualnych usterek skróciliśmy do minimum.


Zapraszamy do współpracy.

Serwis

Posiadamy serwis techniczny wyposażony w mobilne warsztaty naprawcze, dzięki czemu czas usunięcia ewentualnych usterek skróciliśmy do minimum. Nasi serwisanci posiadają uprawnienia do obsługi i konserwacji podestów ruchomych wydane przez Urząd Dozoru Technicznego. Posiadamy komorę do piaskowania i komorę lakierniczą które umożliwiają remonty generalne maszyn.

zobacz więcej

Sprzedaż

Oprócz oferty wynajmu prowadzimy również sprzedaż sprzętu nowego i używanego znanych na polskim rynku marek. Sprzedając nowe jak i używane maszyny gwarantujemy dostęp do części oraz mobilny serwis. Prowadzimy również skup maszyn używanych, poleasingowych od klientów indywidualnych i firm.

zobacz więcej